Landing Page

Розробка Landing Page,
односторінкових сайтів

     Landing Page (Лендінгем Пейдж) - це посадкова сторінка, яка допоможе продавати через інтернет певний товар або послугу, що показує основні переваги: огляд, відгуки, акції і переконує людини зробити онлайн замовлення або зателефонувати конкретно зараз. Найбільш популярний напрям зараз - Лендінгі у вигляді окремого сайту.  

Заповнити форму замовлення

"Відкритий код" при створенні Landing Page - 
Ваша незалежніcть!

Ми створюємо односторінкові сайти і Лендінзі на CMS (система управління сайтом) - Joomla і Wordpress. Це так званий "відкритий код", який дає Вам незалежність в подальшій роботі сайту як від нашої веб студії, так і від будь-якої іншої. Крім того, ці CMS мають дуже зручну і зрозумілу адінпанель, яка дозволить Вам самостійно змінювати інформацію на landing page, сайті.             

Основні етапи створення Landing Page і односторінкового сайту на замовлення

Обговорення проекту

Включає в себе заповнення форми замовлення, складання і узгодження комерційної пропозиції на основі підбору оптимального рішення для Вас. Узгоджується вартість розробки 

Дизайн 

Мы разрабатываем индивидуальный дизайн в соответствии с тематикой товаров и услуг

Розробка Landing Page

Залежно від обраної CMS (системи управління сайтом) і необхідного функціоналу ми розробляємо Landing Page, впроваджуючи найостанніші стандарти.

Тестування 

Перед запуском, Landing Page детально проходить тестування для виявлення і виправлення помилок. Перевіряється коректна робота у всіх браузерах і мобільних пристроях.

Підтримка

Протягом 1 місяця після запуску проекту ми надаємо безкоштовну технічну підтримку і при необхідності проводимо консультації по роботі з адмін панеллю.

Розробка сайтів з 2008 року!

Працюємо в Будапешті, Києві, Варшаві та Відні

Перейти до портфоліо

Найчастіші запитання 

 • Коли варто замовити landing page або лише односторінковий сайт?
  - Необхідна продаж конкретного товару або послуги
  - При проведенні акцій
  - Анонс заходів, майстер класів
  - Вам не потрібен багатосторінковий сайт, який дорожче в розробці. Це аналог візитки в інтернеті з базовою інформацією та контактними даними
 • Скільки коштує Landing Page?
  Вартість розробки посадкової сторінки (landing page) або односторінкового сайту залежить від дизайну, кількості блоків, додаткового програмування, адаптивної верстки та багатьох інших факторів. Для прорахунку зверніться до наших фахівців. В розділі "Ціни" Ви можете подивитися орієнтовну вартість розробки Landing Page.
 • Які терміни створення Landing Page і односторінкових сайтів?
  Зазвичай розробка замовити landing page під ключ займає до від 3 днів до 2 тижнів. Створення односторінкового сайту може займати від 2 тижнів до 1 місяця. На терміни дуже впливає складність дизайну, кількість і якість наданої замовником інформації, рівень програмування і багато іншого.

Приклади реалізованих нами проектів

МК У Європі від Олександра Ктиторчука

Landing Page на 2 мовах. CMS (система управління сайтом) - Joomla. Адаптація під мобільні пристрої.

Перейти на сайт

WebsStartUp

Landing Page на 2 мовах. CMS (система управління сайтом) - Joomla. Адаптація під мобільні пристрої.

Перейти на сайт

Студія інтернет маркетингу Web System Group

Корпоративний сайт на 3 мовах. CMS (система управління сайтом) - Joomla. Адаптація під мобільні пристрої.

Перейти на сайт

Оформити заявку

При створенні Лендінгем Пейдж необхідно враховувати чимало деталей. Можете бути впевнені, ми врахуємо все, що тільки можливо. Спроектуємо зручний інтерфейс, розробимо дизайн, виконаємо программування, протестуємо і отримаємо хороший, працює проект!
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? Задайте їх нашому фахівцеві

Замовити Landing Page